VIII Majowy Turniej Sportowy za nami

Tegoroczną 8 już edycję Majowego Turnieju Sportowego rozpoczęliśmy tradycyjnie o godzinie 10.00 od drużyn dziecięco-młodzieżowych, których w zmaganiach piłkarskich uczestniczyło tym razem 3. Zwycięzcami okazali się zawodnicy drużyny WKS Stawek Przybiernowo, a w indywidualnych kategoriach: Najlepszym Zawodnikiem – Filip Jędzejczak z drużyny FA Gryfice Najlepszym Strzelcem – Nikolas Zakrzewski, a Najlepszym Bramkarzem – Dawid Bezulski z drużyny Kultywator Kiełpino. Zmaganiom dzieci towarzyszył gorący doping rodziców, a cichymi bohaterami rozgrywek byli najmłodsi i najmniejsi wzrostem ale wielcy sercem i zaangażowaniem zawodnicy drużyny FA Gryfice.
W kategorii uczestników powyżej 16 roku życie wzięło udział 6 drużyn. W sportowej i przyjaznej rywalizacji, po zaciętym boju zwyciężyła drużyna FC SETĄ pod dowództwem Najlepszego Strzelca turnieju Daniela Wiśniewskiego, który ilością zdobytych 13 goli ustanowił rekord wszech czasów naszych rozgrywek. Najlepszym bramkarzem został przedstawiciel drużyny Oldboye Gryfice Adam Nowak. Z tej samej drużyny pochodził również Najlepszy Zawodnik: Jarosław Kandyba. W tej kategorii zażarty bój o 2 miejsce stoczyły drużyny Pszczółki z Oldboyami Gryfice. Ostatecznie minimalnie o 1 punkt lepsza okazała się pierwsza z tych drużyn.
Turniej niezmiennie prowadził i komentował Pan Zbigniew Radoń, który stał się już niejako symbolem naszych sportowych zmagań. Serdecznie dziękujemy Panu Zbyszkowi za jego obecność i wzorowe przeprowadzenie Turnieju.
Nagrody laureatom Turnieju w zastępstwie Pana Wójta Michała Zinowika wręczał zastępca Wójta Pan Bartosz Janecki.
Wszystkich uczestnikom bardzo dziękujemy za obecność a laureatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok na 9 już edycję Majowego Turnieju Sportowego o Puchar Wójta Gminy Brojce.