Konkurs – “Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. zachodniopomorskim”

Przekazujemy informację dot. konkursu na ulubioną trasę rowerową.

Poniżej treść wiadomości, jaka wpłynęła do urzędu z prośbą o publikację

Dzień dobry,

chciałabym poinformować o drugiej edycji konkursu dla mieszkańców woj. pomorskiego pt. “Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. zachodniopomorskim”.

O konkursie informujemy za pośrednictwem Urzędów Gmin i Powiatów. Prosimy o umieszczenie informacji na Państwa stronie internetowej, aby w ten sposób jak najwięcej mieszkańców Gminy Brojce mogło wziąć udział w  konkursie! Celem inicjatywy jest zachęcenie do aktywności sportowej oraz rozpowszechnienie turystyki rowerowej w regionie pomorskim.

Konkurs organizowany przez serwis internetowy Clicktrans.pl, startuje 3 sierpnia 2021 r. i aby wziąć w nim udział, należy stworzyć pracę na temat: „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie zachodniopomorskim”.
W pracy można posłużyć się tekstem, zdjęciami lub materiałem filmowym własnego autorstwa.

Na prace czekamy pod adresem: konkurs@clicktrans.pl do 25 sierpnia 2021 r. Wówczas zostaną wybrane 3 najciekawsze prace i nagrodzone jednorazowymi nagrodami pieniężnymi.

Suma nagród to 1 000 zł.

W załączniku przesyłam informację o szczegółach konkursu oraz grafikę do umieszczenia na Państwa stronie internetowej. Wszystkie potrzebne informacje (w tym formularz rejestracyjny) znajdą Państwo tutaj: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-zachodniopomorskie-2-edycja

W razie pytań lub wątpliwości służę pomocą.

-- 
Pozdrawiam,
Katarzyna Kant-Wysocka
Specjalistka ds. Online Marketingu

https://clicktrans.pl/ | https://clicktrans.com/ | https://clicktrans.de/ | https://clicktrans.es/