Góra Tabor Junior – Brojce 2019 za nami…

15 czerwca br. w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brojcach odbyła się VI Góra Tabor Junior, której współorganizatorem była Gmina Brojce. Jest to spotkanie dla dzieci, organizowane przez duszpasterstwo księży i braci chrystusowców. Hasłem tegorocznej Góry Tabor Junior było „Twoje Serce, mój dom”. Gmina Brojce już po raz drugi gościła dzieci i młodzież wraz z ich opiekunami z terenu województwa Zachodniopomorskiego. Organizatorzy szacują liczbę uczestników na ok. 600 osób.

Całość rozpoczęła plenerowa msza święta, po której uczestnicy przenieśli się na położone opodal boisko. Wśród atrakcji czekajcych na dzieci można było znaleźć: darmowy poczęstunek, spotkanie ze strażakami OSP Brojce, OSP Darżewo i członkami GRH Nałęcz, fotobudkę, warsztaty malarskie oraz gry i zabawy zręcznościowe.

Sądząc po pozytywnych komentarzach i zaangażowaniu uczestników, być może za rok Gmina Brojce będzie gospodarzem VII edycji Góry Tabor Junior.

Obszerna fotorelacja z wydarzenia w linku poniżej: https://onedrive.live.com/?cid=4e0f5e6ca23d0671&id=4E0F5E6CA23D0671%2133759&authkey=%21AJxhPB%5FbmFJSJmA