DARMOWA APLIKACJA – GOSPODARKA ODPADAMI I KOMUNIKACJA Z URZĘDEM GMINY

(…) Aplikacja EcoHarmonogram jest nieocenionym pomocnikiem przy domowym gospodarowaniu odpadami w codziennym życiu. Aplikacja przypomni o terminie wywozu odpadów oraz poinformuje o zmianie harmonogramu. Eko-edukacja jest mocno akcentowana przez szereg funkcjonalności takich jak szczegółowe opisy co wrzucać a czego nie do poszczególnych pojemników/worków, szczegółowy opis gminnego PSZOK (punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych) oraz co zrobić z odpadami niebezpiecznymi. Dzięki wyszukiwarce odpadów mieszkaniec ma pod ręką odpowiedzi gdzie powinien wyrzucić konkretny odpad.

Aplikacja EcoHarmonogram to również zbiór innych cennych informacji np: z życia gminy czy aktualna jakość powietrza w okolicy. EcoHarmonogram jest darmową aplikacją do ściągnięcia na wszystkie 3 systemy operacyjne. (…)

http://ecoharmonogram.pl

Szanowni Mieszkańcy Gminy Brojce,

Gmina Brojce wdrożyła nową “e-usługę” w obszarze gospodarki odpadami.

Zachęcam Państwa do aktywnego korzystania z aplikacji ułatwiającej segregację odpadów, informującej o terminach odbioru oraz promującej i edukującej w zakresie prawidłowego gospodarowania odpadami.

Dodatkowo, aplikacja zawiera moduł, który pozwala na komunikację z mieszkańcami poprzez możliwość wysyłania wiadomości, kierowanych do wszystkich mieszkańców gminy lub wybranych miejscowości, czy ulic.

Zamierzamy wykorzystać taką funkcjonalność jako dodatkowe narzędzie do sprawnej, efektywnej komunikacji z URZĘDEM GMINY. Tą drogą będą przesyłane istotne dla naszej społeczności wiadomości, komunikaty, ogłoszenia.

Proszę o zapoznanie się z możliwościami aplikacji, odwiedzając stronę internetową: http://ecoharmonogram.pl, gdzie można poznać pełną funkcjonalność aplikacji oraz pobrać wersje instalacyjne na urządzenia mobilne (smartfon, tablet) lub skorzystać z linków poniżej:

Wójt Gminy Brojce

Michał Zinowik