“Brojeckie tajemnice” relacja z gry terenowej

Pierwszy spacer szlakiem Brojeckich Tajemnic z naszym lokalnym przewodnikiem Panem Jackiem Kuczkowskim cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Brojc i innych miejscowości. Licznie zebrane dzieci i młodzież pod opieką rodziców przeszła wspólnie wszystkie 12 punktów questu, którego był to inauguracyjny spacer. W jego trakcie przy każdej terenowej zagadce Pan Jacek opowiadał historie danego miejsca i różnego rodzaju fakty z nim związane. Dzieci ale także i dorośli zadawali pytania, które nierzadko były trudniejsze niż nam się wydawało. Na koniec spaceru na ostatniej stacji uczestnicy otrzymali pamiątkowe pieczątki potwierdzające prawidłowe rozwiązanie questu.
Quest został przygotowany przez dwóch Panów że Stowarzyszenie Historyczne Pamięć i Tożsamość – wspomnianego wyżej Pana Jacka oraz Pana Artura Wabika przy pomocy Pana Grzegorza Malechy. Wydany został ze środków Gminy Brojce, która również sfinansowała organizację dzisiejszego wydarzenia.
Wszystkim za udział serdecznie dziękujemy i prosimy o śledzenie strony Gminnej Biblioteki Publicznej na facebooku oraz strony internetowej Gminy Brojce (www.brojce.net.pl), na której niedługo pojawi się informacja o kolejnym wydarzeniu.
Więcej o idei questingu znajdziecie tutaj http://questing.pl/
A nasz questing możecie pobrać i drukować z tej strony ->  http://bestquest.pl/quest/brojeckie-tajemnice.html