AKADEMIA LOKALNEGO LIDERA – zaproszenie na spotkanie

AKADEMIA LOKALNEGO LIDERA

Zapraszamy aktywne osoby z regionu szczecińskiego (obejmującego powiaty: goleniowski, gryficki, kamieński, policki, M.Szczecin, M.Świnoujście) do udziału w AKADEMII LOKALNEGO LIDERA – programu stworzonego w projekcie „SZOWES – OWES w regionie szczecińskim”.

Do AKADEMII zapraszamy przedstawicieli:

  • grup nieformalnych, sołectw, rad osiedli, centrów kultury, itp.;
  • podmiotów ekonomii społecznej (fundacji, stowarzyszeń, ochotniczych straży pożarnych, itp.).

AKADEMIA LOKALNEGO LIDERA ma na celu wyłonienie spośród lokalnych społeczności liderów, którzy aktywnie działają w swoich społecznościach. Uczestniczący w Akademii Liderzy otrzymają kompleksowe wsparcie, które pozwoli na uzyskanie wiedzy i umiejętności z zakresu animacji społecznej, współpracy lokalnej, finansowania i promocji inicjatyw oddolnych, pomysłów na zagospodarowanie czasu wolnego, a także podstaw funkcjonowania organizacji pozarządowych – tak aby ożywić społeczność lokalną do działania i rozwoju. W AKADEMII można również zdobyć mikrogrant na najlepszą inicjatywę oddolną w powiecie!

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się  14.09.2020 (poniedziałek) od godz. 16.30 w GRYFICACH, Gryf Arena PCSiR ul. Piłsudskiego 35, sala na I piętrze.

Szczegóły : http://aktywneowes.pl/2020/09/04/spotkania-informacyjne-akademii-lokalnego-lidera-w-gryficach-i-nowogardzie/#more-4484

Więcej informacji na www.aktywneowes.pl , FB/OWES.Szczecin oraz pod nr tel. 516 702 312

Dokumenty do pobrania:

]